Menu
Your Cart

Marine Blog RSS Yayını

19 Eki Cnr Avrasya Boatshow Denizde 2020
baris 0 546
CNR AVRASYA BOAT SHOW DENIZDE 2020 PENDİK MARİNA 13-18 EKIM Deniz severlerin ilgi ile beklediği CNR Avrasya Boat Show Denizde 13-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Pendik Marintürk Marina da gerçekleştir..
02 Ağu Ses Sistemini Aplikasyondan Yönetmek
0 2987
Marine ses sistemlerinde bir çok farklı müzik kaynağı seçenekleri mevcuttur. Bunlardan biride sisteminizi akıllı cihazlardan yönetmektir. Herhangi bir akıllı telefon veya tablet le kolaylıkla sistemi ..
01 Eki JL Audio Yeni M6 Serisini Piyasaya Sürdü
baris 0 9819
M6 Hoparlörler, JL Audio’nun her ürününde olduğu gibi m6 serisinde de çıtayı yükseltti. Mühendislik ekibi, performans, hassasiyet ve dayanıklılıkta önemli iyileştirmelerle birinci sınıf deniz hoparlör..
01 Eki JL Audio MVI DSP Amplifier
baris 0 11468
JL Audio MVI AmplifikatörMVi amplifikatörleri, tamamen yeni amplifikatör devreleri ve harika yerleşik ayar yetenekleri ile tamamen yeni bir deniz ses performansı seviyesini başlatır. Her MVi modeli, E..
02 Ağu Aynı Sistemde Farklı Hoparlör Kullanımı
baris 0 1591
Bir ses sistemi dizaynında yapmamanız gereken en önemli kurallardan bir tanesidir. Neden? diye soracak olursanız şu şekilde açıklayabilirim. Ses bileşenlerinde her hoparlörün, amfilerin, müzik oynatıc..
20 Eki Marine Hoparlör Nedir?
baris 0 839
MARINE HOPARLÖR NEDİR?Marine Türkçe tabiri ile tekne hoparlörü olarak ta bilinir. Marine hoparlörlerini diğer arabalarda ya da evlerimizde kullandığımız hoparlörlerden ayıran özelliği üretiminde kulla..
15 Eyl MM100s Media Player Güncellemesi
baris 0 6431
JL AUDIO MM100s ÜRÜN GÜNCELLEMESİTabiat Ana'nın sunabileceği her şeye dayanacak şekilde tasarlanmış bir Premium Kaynak Ünitesi olan Media Master 100s-BE ile maceralarınız sizi nereye götürürse götürsü..
21 Eki YATLARDA İNTERNET KULLANIMI
0 1243
YATLARDA İNTERNET KULLANIMIÇağımızın en büyük iletişim, ticaret, bilgi kaynağı internettir ve her an yanımızda olmasını isteriz gittiğimiz her yerde öncelikle Wifi varmı diye sorarız varsa şifresini i..
01 Eki Hoparlör Seçimi
baris 0 2686
Eğer sizde her sezon teknenizdeki hoparlörleri değiştirmekten bıktıysanız bu yazıyı iyi okuyun. Burada okuyacaklarınız hoparlör seçerken nelere dikkat etmenizi sağlayacaktır. Öncelikle ne tarz bir müz..
06 Kas SES SİSTEMİ İÇİN KULLANILAN KABLOLARIN ÖNEMİ
baris 0 839
Ses sistemini kurulum yaparken ki kullandığımız bağlantı aksesuarları yani hoparlör kablosu, sinyal kablosu dediğimiz RCA konnektör ler, enerji kabloları.Bir ses sistemi almaya karar verdiğiniz ve bu ..
11 Kas TEKNELERDE HOPARLOR YERLEŞİMİ VE İZOLASYON
baris 0 595
TEKNELERDE HOPARLOR YERLEŞİMİ VE İZOLASYONHoparlörü satın aldık şimdi sıra geldi aldığımız ürünlerin tekne üzerinde uygulanmasına. Öncelikle takacağımız zeminin düz olması gerekir bombeli oval yerler..
28 Şub JL Audio M6-880 ETXv3-Gw-C-GwGw-i 8.8-inc Led Aydınlatmalı Marine Hoparlör
baris 0 513
Jl Audio ETX Serisi Wake Tower Marine Hoparlör ve Kullanım YerleriÖncelikle Wek Tower hoparlörün ne işe yarayabileceğini anlatalım. Wek tipi Tower hoparlör daha yüksek ses seviyesi isteyen için üretil..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)