CNR AVRASYA BOAT SHOW DENIZDE 2020 PENDİK MARİNA 13-18 EKIM

 

Deniz severlerin ilgi ile beklediği CNR Avrasya Boat Show Denizde 13-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Pendik Marintürk Marina da gerçekleştirildi.

 

Fuar alanına girdiğimiz zaman ilk gözümüze çarpan ayrıntı pahalı teknelerin yanı sıra 5 metre ile 15 metre arasındaki teknelerin çok oluşu ve uygun fiyatlı markalarında artık piyasada daha fazla söz sahibi olduğunu bu fuarda görmüş olduk. Pandemi nin olmasından dolayı insanlar artık tatil düşüncesini değiştirmeye başladı ve 5 ile 15 metre arası kaptan ya da personel ihtiyacı olmadan kullanıcıların rahatlıkla kendilerinin idare edebilecekleri tekneler artık daha çok tercih ediliyor ve ilgi görüyor.

 

Bizim sektörümüzle alakalı olarak ekleyebileceklerim ise hemen hemen hiçbir teknede müzik sistemine önem verilmemiş hangi marka olduğu belli bile olmayan 1 çift güya marine hoparlör takılmış sadece özellikle yerli üreticiler teknenin bu aksesuarını önemsemiyor.

Halbuki yurt dışından gelen teknelerin hepsinde kalitesi ve markası belli olan ses sistemleri kullanılmakta. Bizim savunduğumuz ise teknedeki müzik sisteminiz sizin havanızı çok değiştirecek ve değer katacak bir oluşumdur. Şu anda teknenize iyi kalitede su geçirmeyen bluetooth hoparlör almaya kalksanız ortalama 2.000-4.000 TL arası para ödeyebilirsiniz.

Bizde diyoruz ki bluetooth hoparlöre bu kadar para ödeyecekseniz gelin biraz daha fark verin kaliteli marine müzik sistemi satın alın. Hem uzun yıllar sorunsuz kullanın hem de teknenizi satmak istediğinizde tekneye artı değer katsın. Marine ses sistemi piyasasında JLAUDIO, ROCKFORD FOSGATE, CLARION, HERTZ AUDIO gibi marine ses sistemleri konusunda büyük başarıya sahip markalarını ve profesyonel teknik hizmeti satın almalısınız. Bu markaları tercih etmiş olmanız kendinize ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Müzik dinlemek evde, arabada ya da iş yerinde her zaman yapmış olduğumuz bir eylemdir. Bu eylem teknede de vazgeçilmez bir olgudur. Bunu da iyi bir seviyeye çıkarmak sizin elinizde.

Bu ürünler ile alakalı daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz ürün resimleri açıklamaları vs. gibi yukarıda yazmış olduğum markaların üzerine tıklayarak ilgili sayfalardan ürünleri inceleyebilir, satıcıya ulaşıp daha fazla bilgi alarak ürünleri satın alabilirsiniz.