M6 Hoparlörler, JL Audio’nun her ürününde olduğu gibi m6 serisinde de çıtayı yükseltti. Mühendislik ekibi, performans, hassasiyet ve dayanıklılıkta önemli iyileştirmelerle birinci sınıf deniz hoparlörünü yeniden yarattı. Birden fazla boyutlarda ve kozmetik seçenekleri ile sunulan modellerin bir kaçı, parlak, yeni bir aydınlatma teknolojisiyle de mevcuttur.


Mühendislik ekibimiz, tüm M6 modellerini, etraflarındaki malzemeleri ve içinde çalışacakları ortamı dikkate alarak, açık hava tekne ortamları için optimize etmiştir. Tüm malzemeler, bağlantı elemanları ve montaj teknikleri, gerçek denizcilik uygulamalarında güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamak için dikkatlice tasarlanmıştır tuzlu suya maruz kalma dahil. Bileşen parçaları, malzemeler ve eksiksiz hoparlörler, korozyon ve UV direnci için endüstri standartlarını aşmak için sıkı çevre testlerine tabi tutulmuştur.


Üç boyutta üretilen koaksiyel hoparlörler marine ortamına  uyacak şekilde tasarlanmış 6,5 ​​inç ve daha da yüksek performans sağlayan iki büyük boyutlu tasarım olan 7,7 inç ve 8,8 inç olarak üretilmektedir.


M6, birçok farklı tekne stilini tamamlamak için farklı görünümlerle sunulur. İki ızgara tasarımı mevcuttur: Tamamen beyaz çıta ızgara tasarımına sahip "Klasik" ve ayrık kollu ızgara tasarımına sahip ve iki renk şeması olan "Spor": Parlak Beyaz veya güzel, Tunç / Titanyum ikili metalik kaplama. M6 tasarımı, ayrı trim halkası ve ızgara eklentisi bileşenleriyle daha fazla özelleştirmeye olanak tanır.


Tüm M6 hoparlörlerin üretimi, küresel bileşenler ve malzemeler kullanılarak JL Audio’nun Florida, Miramar fabrikasında gerçekleştirilir.